avatar
3 хвилин читати

107,3% куш з Іспанії. Разбор заливу від One Partners

Кейс Іспанія

107,3% куш з Іспанії. Разбор заливу від One Partners

Пам’ятаєте те саме почуття, коли пульс прискорюється від неймовірної стати? Наша команда відчула це нещодавно на офері Slots Palace! Нещодавно ми вирішили, взяли та запустили РК у Іспанії і виграли цілий куш в розмірі 107,3% ROI! Як нам вдалося досягти такого успіху? Розбір заливу від One Partners містить усі секрети нашої сієсти в Іспанії. 

Основна інформація:

Офер: Slots Palace | Android / IOS

Гео: Іспанія

Платформа: Facebook apps

Період тесту: 02.01.-02.02.2024

Витрати: $4 961

Прибуток: $10 284,25

Профіт: $5 323,25

ROI: 107,3%

Давно мрієш про ROI 100%+? Ми готові тобі допомогти)

Статистика кейсу:
 

Вибір ГЕО:

Вибір ГЕО:

Іспанія – країна південно-західної Європи, котра займає п'яте місце в Європі за площею. Загалом, в Іспанії проживає близько 47,49 млн. осіб. Офіційною мовою Іспанії є іспанська. Проте в країні поширеними також є каталонська, галісійська та баскська мови. Щодо валюти, в Іспанії діє євро (EUR), що є офіційною валютою Європейського Союзу.

Найбільшим містом і економічним центром Іспанії є Мадрид, столиця країни та одне з головних культурних та туристичних центрів країни. Іншими важливими містами є Барселона, Валенсія, Севілья, Марбелья, Більбао.

Щодо гемблінгу, то тут все легалізовано, тож лити трафік можна спокійно, адже все регулюється відповідно до законодавства. Крім того, казино, покер та спортивні ставки є популярними розвагами серед іспанців.

Джерело трафіку: 

Іспанія має вражаючу активність в інтернеті, і більшість її населення залучене до соціальних мереж. Згідно з даними, Facebook є найпопулярнішою платформою з часткою в 89%, випереджаючи інші популярні мережі. На другому місці знаходиться Instagram, який користується популярністю лише на 4.83%, в той час як Twitter має лише 2.36%. Pinterest і YouTube також займають свої частки з 1.67% і 1.65% відповідно. Reddit, хоч і менше популярний, все ще має своїх користувачів, складаючи 0.16% з усього інтернет-використання в країні.

З огляду на велику популярність Facebook серед користувачів в Іспанії та значну кількість активних акаунтів, наша команда вирішила використати цю платформу для запуску рекламної кампанії.

Іспанія славиться своїми оферами в нашій партнерці, тому хутчіш глянемо, що там)

Процес вибору креативу: 

Так як офіційна мова іспанська, то й креатив ми звичайно ж робили цією мовою. Сам він був цього разу без лишнього навантаження на нашого ліда, тому зообразили легкий виграш та емоції після нього. Особливу увагу тут приділити треба тому, що більшу довіру викликало у іспанців саме та частина відео, де дівчата радіють від виграної суми. Тому під час підготовки креативів потрібно врахувати великі цифри виграшу та емоції.

Приклад креативу:

One Partners робить креативи під замовлення, тому залишилось лише зареєструватися! 

Як налаштовували рекламні компанії?

Щодо запуску, то ми працювали з прилками WWA. Плейсментом став Facebook орієнтований на користувачів Android 12 і вище. Оплачуваною метою був FD. 

Виплата - 140 EUR, а ЦА широка чоловіча аудиторія віком від 25 років і вище. 

Заборонено:

  • Зазначення суми мінімального депозиту в креативах;
  • Мультиакаунтинг, фрод, чарджбеки;
  • Переливати капу;
  • Місслід, мотив і відомих особистостей у креативах;
  • Змінювати джерело трафіку без узгодження;
  • Таргет на молодше 25;
  • Використання медійних особистостей, спортсменів, політиків, співаків, блогерів тощо.

Висновки:

Загалом, по даному кейсу ми дійшли до висновку, що Іспанія спекотна країна не через клімат, а через кількість палких лідів, котрих щодня отримували ми на нашому запуску. ROI 107,3% тому доказ. Хто хоче лити і не зливати, то радимо командою, звернути увагу на дане ГЕО. Адже офери в нашій партнерці не менш спекотні самої Іспанії. 

Зацікавила Іспанія? Тоді давай підберемо тобі офер! 

Підписуйтесь на телеграм канал @ban_media
3 Коментарі
avatar
Oleg
6 days ago

Іспанію можна ллити страшно , проллив по кейсу від ВанПартнерс вийшов в рои 67% (но при тому що я повний 0 в залливці) по факту маловато - но приємно)) Дякую Ван Партнерс! Ви Топ!

avatar
Arsen
5 days ago

+++

avatar
Svyat
1 week ago

Полезная инфа! Лайк