avatar
5 хвилин читати

AI model вбивця Онліфанщиць?

AI model вбивця Онліфанщиць?

Привіт! Вітаємо вас в AFFILIFY, вашому афф  медіа! Сьогодні ми знову підготували для вас трошки контенту.

ПРИЄДНАТИСЬ ДО НАШОГО ЧАТУ

Сьогодні ми вирішили розповісти про AI моделі: що вони таке, чи можуть вони стати повною заміною онліфанс сервісу, і чи можна їх використовувати для заробітку грошей.

Звичайно що перша інфа про заробіток на моделях такого типу пішла після цієї статті 

AI модель заробляє від 10к долларів в місяць.
AI модель заробляє від 10к долларів в місяць.

У цій статті ми розглянемо можливість того, чи зможуть AI моделі створити конкуренцію для онлайн-моделей на платформах типу онліфанс, а також розкриємо сайти, на яких можна працювати від імені AI моделей без ризику банів, а також їх потенційні нюанси.

Інструменти для створення моделі 

Звичайно, найкращим варіантом для створення дійсно якісних зображень залишається Stable Diffusion. Рекомендую ознайомитись з контентом на YouTube щодо того, як працювати з цим інструментом, встановлювати його та належним чином вводити запити для генерації контенту:

[Клік].

Також для створення еро контенту рекомендую використовувати сайт pornpen. Раніше він відтворював зображення у стилі мультфільмів, проте з часом його якість стає кращою та більш реалістичною. Якщо вам лінь розбиратись з Stable Diffusion, ви можете швидко створювати контент на цьому сайті як у одязі, так і без.

Безліч налаштувань які підійдуть під кожен тип контенту 
Безліч налаштувань які підійдуть під кожен тип контенту 

+За 15 долларів ви отримуєте розширення функцій і швидку генерацію.

Є з чого вибрати так би мовити
Є з чого вибрати так би мовити
доволі непогано може генерувати 
доволі непогано може генерувати 

Джерела трафіку

Звичайно, джерела трафіку залишаються такими ж, як раніше: Twitter, Instagram та TikTok. Щодо Reddit, не впевнений, чи можливо там здобувати трафік на моделі AI, але є деякі приклади обговорень про АІ. Наскільки це ефективно для залучення трафіку, ми не знаємо, але ви можете спробувати.

Зазвичай можна рекламувати моделі AI за допомогою взаємного постингу (SFS - «shoutout for shoutout») на Instagram та Twitter. Це стратегія взаємної підтримки між користувачами, коли один рекомендує або рекламує профіль іншого, а потім отримує те ж саме у відповідь.

Якщо у вас вже є трафік, виникає питання, куди його направляти, оскільки платформи онліфанс навіть блокують за моделей AI.

Сайти для монетизації АI моделей 

Таких сайтів небагато і на кожному є свої фільтри 

Найприбутковіший сайт для монетизації моделі це Fanvue

Зручний сайт ,але не можна завантажувати 18+ контент 
Зручний сайт ,але не можна завантажувати 18+ контент 

Сайт офіційно підтримує роботу з AI-моделями, тому  не отримаєте  бан за контент, проте існують певні нюанси:

  • Не відправляйте відео будь-якого характеру в переписці, оскільки це може призвести до запиту на відеоверифікацію.
  • З фотографіями також можна працювати, але краще відправляти без зображення обличчя.
  • Уникайте використання відео взагалі, навіть у постах.
  • Існують обмежені слова, які краще не використовувати.

Patreon.

Patreon  також працює з AI-моделями і дозволяє їх просування з 18+ контентом. Платформа Патреон є більш простою у використанні, але можуть виникнути проблеми з виводом і верифікацією AI-моделі.

З позитивних аспектів варто відзначити можливість публікації еротичного контенту без ризику отримання блокування облікового запису.

У той же час недоліком є складність монетизації на цій платформі. У минулому випадали ситуації, коли намагалися залити трафік на Патреон, і лише дві підписки були здійснені після більш ніж 5 тисяч уніків  сторінки з 18+ контентом.

можливо вести сторінку 1в1 як на онліфансі 
можливо вести сторінку 1в1 як на онліфансі 

Насправді не тільки 18+ контентом можно заробляти на АІ моделях
https://www.instagram.com/dreamgirls3d?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Приклад що на всі напрямки є свої фетіши)
Приклад що на всі напрямки є свої фетіши)
Злив на патреон йде також
Злив на патреон йде також

Чи зможе АІ моделі замінити Онліфанс?

Так, можливе, що AI-моделі зможуть захопити частку ринку в майбутньому, оскільки попит на такий контент постійно зростає. Проте важко прогнозувати, наскільки швидко це відбудеться і яка саме частина ринку буде захоплена.

В майбутньому, ймовірно, буде збільшуватись попит на чатерів, які спеціалізуються на обробці трафіку AI-моделей.

Зростаючий інтерес до отримання такого контенту також породжує можливості для арбітражників, які зможуть заробляти на цьому. Простота обробки трафіку та можливість працювати самостійно привертає увагу до спроби заробити на цьому гроші.

Якщо у вас є стабільний трафік і ви хочете спробувати залити AI-моделям, прочитавши статтю, ви отримаєте розуміння, на яку платформу краще завантажити контент, щоб уникнути блокування виведення грошей.

Підсумок 

Так, звичайно, заробіток на AI-моделях може бути різноманітним і не обов'язково обмежуватись продажем 18+ контенту. Наразі відбувається розвиток нової вертикалі в сфері дейтингу, де AI-моделі можуть знайти широке застосування. Це може включати як ведення сторінок в соціальних мережах у форматі "лайф", так і продаж контенту для дорослих.

Не варто відмовлятися від можливості спробувати нові шляхи заробітку, оскільки це може стати вашим варіантом розвитку в інтернеті. Важливо експериментувати і шукати те, що працює краще для вас.

Підписуйтесь на телеграм канал @ban_media
2 Коментарі
avatar
Bohdan
2 months ago

На разі сказав би що дійсно профітні історії з аі моделями це скоріше виключення та рідкість, ніж реальна історія в яку можливо залетіти.

avatar
AFFILIFY
2 months ago Author

Так але тенденція появи таких кейсів вже дає поштовх до можливості заробляти на цьому