avatar
2 хвилин читати

Для чого потрібен антидетект браузер в арбітражі трафіку?

Багато арбітражників, особливо команди, не уявляють свою роботу без антидетект (мультиаккінг) браузерів. Антики, як їх ще називають, часто є предметом різноманітних топів, добірок та детальних оглядів в арбітражних медіа і каналах. Ті, хто звик працювати з пушами, нативками, не зовсім розуміють ажіотаж навколо антидетектів, проте навіть серед них деяким стає у нагоді цей інструмент. Особливо, якщо є бажання лити великі обсяги, а рекламна мережа не дозволяє заводити більше одного акаунта.

Розглянемо, що таке антидетект, як він працює і як його налаштувати. Також розберемося в актуальних пропозиціях і визначимося з вибором. Адже якщо ви збираєтеся почати арбітражити, то без надійного антидетекта не обійтися. І неважливо, чи плануєте ви почати лити трафік з TikTok, Facebook або навіть Google Ads.

Що таке антидетект браузер?

Антидетект браузер — це інструмент для створення анонімних і унікальних браузерних профілів. Його можна уявити як маску, яка приховує справжнє обличчя, голос і навіть статуру людини, але при цьому виглядає натурально і природно.

Зараз практично кожен сайт "знає вас в обличчя", якщо ви його відвідували. Його системи відстежування бачать ваші:

  • Cookies;
  • User agent;
  • Країну та місто;
  • Шрифти;
  • Мовні налаштування;
  • Операційну систему.

Більш просунуті трекери можуть бачити і внутрішні характеристики вашого пристрою — процесор, відеокарту, оперативну пам’ять тощо. Поєднання параметрів браузера і пристрою створює цифровий відбиток, який у кожного користувача унікальний. Деякі сайти зможуть розпізнати вас, навіть якщо ви почнете користуватися іншим комп'ютером або телефоном в іншому місці.

Що робить антидетект браузер? Він створює окремий браузерний профіль з набором унікальних характеристик пристрою, де куки, історія відвідувань, меню браузера, мовні налаштування, списки стартових сторінок і плагінів повністю ізольовані від інших браузерних профілів. Це наче сісти і працювати на абсолютно новому комп’ютері. За потреби користувач може самостійно налаштувати підміну параметрів або довірити це антидетекту. Це як у нашій аналогії, коли людина сама обирає собі зовнішність або доручає вибір спеціалістам, які знають, який вигляд точно не викличе підозр.

Віртуальних особистостей (браузерних профілів) за допомогою антидетекта можна створювати скільки завгодно — цифрові відбитки щоразу генеруються унікально і в необмеженій кількості.

У базовому варіанті антік може просто блокувати відстеження ваших параметрів. Але деякі сайти вважають таку блокування підозрілою і у відповідь також блокують доступ, реєстрацію та інші можливості. Тому більше сенсу має підміна даних про себе, а не блокування їх відстеження.

Також важливо розуміти, що антидетекти не підміняють інформацію про IP користувача, тому в додаток до них обов’язково купуються і налаштовуються проксі. До речі, на основі проксі також автоматично налаштовується інформація про гео, часовий пояс і час. Проксі — це завершальний камінь у фундаменті безпеки і надійності браузерного профілю та акаунтів у ньому.

Навіщо потрібен антидетект браузер?

Тепер зрозуміло, що антидетект браузер використовують для мультиакаунтінгу. Він дозволяє необмежено створювати нові акаунти і знову працювати на сайтах, де вас раніше вже заблокували за цифровим відбитком. Тому одна з популярних сфер діяльності, де застосовують антидетект браузер, — арбітраж трафіку.

Топовим джерелом трафіку в афілійет-маркетингу досі залишається Facebook. Але якщо трапилося так, що ФБ забанив ваш акаунт, то створити новий або взагалі використовувати інший без антика не вийде. У Facebook потужна система антифрода, тому при спробі зареєструвати новий обліковий запис, творіння Цукерки вас одразу розпізнає і заблокує. А банити акаунти вам будуть постійно, оскільки ФБ проти арбітражних офферів і всього, що з цим пов’язано. Тим більше, не вийде відкрити одразу кілька рекламних акаунтів, щоб лити обсяги трафіку, а рано чи пізно у вас обов’язково з’явиться така потреба.

Робота через антидетект браузер виглядає зовсім по-іншому. Ви створюєте браузерні профілі у потрібній кількості і в кожному з них відкриваєте окремий акаунт. Акаунт забанили — видаляєте цей профіль і відкриваєте новий з новим рекламним кабінетом. Facebook вас не розпізнає і "вважає", що кожним акаунтом керують різні люди. Така ж ситуація з TikTok, Google та іншими рекламними мережами, які жорстоко воюють з мультиакаунтингом.

Підписуйтесь на телеграм канал @ban_media
0 Коментар