AFFILIFY cover image
AFFILIFY
AFFILIFY
@AFFILIFY
11 історій
1 читачів
1 читає
Ласкаво просимо до "Аfillify " - новаторського афіліат-медіа, яке створене, щоб познайомити,розповісти цікавинки з світу арбітража та допомогти знайти свій успіх у світі арбітражного маркетингу.

Tiktok 2024

Вітаємо вас у світі арбітражного медіа AFFILIFY! Сьогодні ми з вами завершимо останню статтю, присвячену такому "важливому" джерелу як TikTok.

Onlyfans.Смерть.P2W games

Привіт всім! Сьогодні ми хочемо розповісти про один з найбільш захоплюючих для мене кейсів в арбітражі, який я коли-небудь бачив (так, названо від байту з серіалу).

Тікток помер. Хай живе Tiktok

Як тільки в одній із соціальних мереж починають душити арбітражників, все виходить у маси,чати та інше. Що ж сталося з TikTok за останній час? Десь біля нового року почали сильно душити дейт і більшість способів зливу просто стали недійсними абсолютно. За призиви  почали ...

Дебати навколо моральності арбітражу трафіку.

Сьогодні ми хочемо розглянути, чи "гризе совість" арбітражників, тому публікуємо невелику чілову статтю поки на підході велика стаття про убт трафік і його перспективи в подальшому.

Datting traffic:Довгострок чи фаст мані?

В нашій сфері завжди є суперечки як краще і куди лити трафік.Зливати трафік з дейтингу можно або в довгострок ,або ж на одноразову виплату.То як ж краще це робити? Насправді кожен вибирає собі сам і думає про в першу чергу про себе,ми опросили людей які заливають адалт ...