avatar
8 хвилин читати

Інструменти та ресурси для арбітражу трафіку.

Інструменти та ресурси для арбітражу трафіку.

Всім привіт з вами аффілейт медіа Affilify

Сьогодні ми розглянемо основні інструменти, які допоможуть вам побудувати міцну базу для роботи в арбітражі трафіку. Коли ви новачок у цій сфері, вибір правильних інструментів може бути вирішальним для вашого успіху. Тому давайте розглянемо деякі з найкращих інструментів, які допоможуть вам почати з правильної ноги.

Структура статті

  • Де купувати домени;
  • Хостинг;
  • Трекери;
  • Сервіси тимчасових пошт,смс активацій;
  • Спільноти та форуми;
  • Перевірені шопи аккаунтів. 

Де купувати домени

GoDaddy – Вони пропонують широкий вибір доменних розширень та додаткові послуги, такі як веб-хостинг.

Google Domains – це сервіс від Google, який пропонує простий інтерфейс та конкурентні ціни на доменні імена+є безкоштовний захист.

Namecheap – це ще один популярний сервіс, який відомий своїми низькими цінами та зручним інтерфейсом. (також мають безкоштовний захист)    

Bluehost – Вони часто пропонують безкоштовний домен разом з планами веб-хостингу. 

Dynadot. Alex в статті розібрав приклад роботи і оплати на цьому сайті.

Porkbun – Один із самих найдійніших сайтів,де можна купити все і зразу.
Зі всього списку ми рекомендуємо брати Godaddy та Namecheap.Стабільна праця,не зустрічались з різким дропом домена як це було на аналогах,доволі швидко закидуются на хостинг,максимально зручно управляти доменами.

Хостинг

Багато із сайтів які пропонують домени зразу ж мають і свій хостинг,перед вибором хостинга вам потрібно знати який об"єм трафіку у вас проходить ,так як різні пакети послуг можуть банально не витримати ваш потік трафіку(особливо якщо це убт і деякі джерела дають великий об"єм треш трафіку)

Namecheap – Вони пропонують різні плани хостингу, включаючи спільний, VPS та хмарний хостинг, а також спеціалізовані плани для WordPress.Доступні ціни і стабільність це великий плюс до них.

Porkbun – теж має свій хостинг ,але не використовували хоч і чули багато позитивних відгуків

HostGator – це інший відомий хостинг-провайдер, який пропонує широкий вибір планів хостингу з гнучкими умовами та конкурентними цінами. Вони також відомі своєю якістю та надійністю.

DreamHost – це інший популярний хостинг-провайдер, відомий своїми гнучкими планами хостингу та високою якістю обслуговування клієнтів.
Також хостинг є у Goddady ,але в нього були ціни вище ніж в аналогів.

Трекер 

Використовується афіліатами та маркетологами для відстеження та аналізу ефективності їхніх рекламних кампаній. Основна функція трекера - це відстеження джерела трафіку, конверсій та прибутку.

Вважаю що робота с трекером це основа для арбітражу яку треба всім вивчити ,потикати і зрозуміти як взаємодіяти з трафіком за допомогою трекера тим паче ,що трекер дасть вам безліч функцій по переведенню трафіка,його спліту, оптимізації, розподіленням на різні партнерки (розподілити процентно, по гео, девайсам та ін.критеріями).

Звичайно ми розуміємо що є проблема використання більшістю кейтаро ,і хоч вона зареєстрована на документи балканських країн ,але явно ноги ростуть з країни агрессора.Тому ми наведемо аналоги трекерів які можно використовувати не викудуючи гроші русакам:

Voluum – це один з провідних трекерів трафіку на ринку, відомий своєю потужністю та різноманітними функціями. Він пропонує відстеження трафіку, аналіз конверсій, розподіл трафіку, оптимізацію кампаній та багато іншого(підходить більше під платний трафік ніж убт)

RedTrack – Він відомий своєю простотою використання та ефективністю. Позиціонує себе як аналог Волюму. Не всім видає доступ до свого трекеру, але має фрі тріал, та можно запросити демо.

Skro – базований трекер де є проукраїнська підтримка, має безкоштовний тариф.

Варто подивитись на цей трекер тим ,хто не хоче заливати гроші русакам. Візуально дуже приємний, випробуємо і напишу більш кращу статтю про нього де розповім чи поступається він іншим трекерам. Але візуально я отримую оргазм від того як зайшов на цей трекер.


Maxconv – Теж безкоштовний трекер ,максимально мінімалістичний в плані дизайну,але має весь набір функцій для стеження ,оптимізації ,та аналізу вашого трафіку. 

Сервіси тимчасових пошт,смс активацій.

Швидко пройдемось по набору сайтів де можна швидко отримати пошту або прийняти смс на номер. Нікому не секрет що русня в цьому була завжди лідером і мала майже всі сервіси під собою, але час змінити це і використовувати свої або зарубіжні сервіси.

Щодо смс активацій ми файно позичили список у Palai media

smsverification (Немає поповнення через Usdt)
smscodes
sms-man.com
mobilesms.io
pvacodes

Список тимчасових  пошт:

temp mail (останнім часом забагато реклами і спаму)
- Getnada
- Mailnesia:
- ThrowAwayMail

Спільноти та форуми

Спільнота в арбітражі трафіку відіграє важливу роль у розвитку та підтримці професійного середовища для афіліатів та маркетологів. Хоч іноді і наше комьюніті доволі токсичне але ви можете спокійно розраховувати на  обмін знаннями і досвідом, актуальну інформацію про ринок, розвиток партнерських відносин, отримання кейсів, мануалів.

Список топ спільнот на данний момент:

Гік медіа – один із найтоповіших українських медіа з підтримкою, варіантом пошуку роботи або прорекламувати свій продукт та отримати фідбек, завжди нові статті про дійсно важливі речі в сфері арбітражу і не тільки

Сrazy FB – чат де вам допоможуть з заливом платного трафіку, та проконсультують, заливають як платний трафік так і ПБ, тому не соромтесь.

Сpadok.media – файне медіа ,якому ми бажаємо процвітання,та чекаємо нових статей  

Вершники трафіку – хоч зараз і трохи не активні , але донати та допомога армії в них на першому місці.

Palai media – медіа про онлайн-манімейкінг,інформація з якої навіть профі підчерпнуть для себе шось новеньке.  

BAN.media – не ну якщо не бути підписаним то рілл можно в бан потрапити в усьому українському сегменті.(я не жартую) 

XXXCPA – блог засновника ban.media

Affilifyua – мета нашого медіа полягає у створенні простору, де українські користувачі можуть знайти актуальну інформацію про арбітраж трафіку, взаємодіяти між собою, ділитися досвідом та знаходити підтримку у спільноті.

Перевірені шопи аккаунтів.

Цей список буде час від часу оновлюватись. Отримати гарний аккаунт без можливості бути заскамленим як пройти шлях з перепонами, тому ми поділимось парочкою шопів в яких максимально впевнені:

CrazyFB.shop – Є бот, гарант, відгуки про аккаунти, постійне оновлення і максимально швидка видача аккаунтів, також є свій чат де ви можете в будь-який час задати питання.

3F TEAM – популярна команда по продажі аккаунтів ,яка є спонсором гілки в Гік

Підписуйтесь на телеграм канал @ban_media
5 Коментарі
avatar
Treem
4 months ago

Файно✊️

avatar
AFFILIFY
4 months ago Author

дякую ми старались зібрати основні інструменти для початківця ,скоро будуть більш детальний розбір для тих хто заливає платний трафік

avatar
Роман
4 months ago

Дякую. :)
А по УБТ щось буде?

avatar
AFFILIFY
4 months ago Author

так в нашому чаті дуже багато інформації і по убт теж,плюс зараз буде нова стаття про тікток

avatar
AFFILIFY
4 months ago Author

нещодавно написали статтю по убт тікток) скоро буде шось новеньке теж)