Відстеження кількості лідів та їх вартості — ключ до розуміння того, які кампанії дійсно приносять результати. Особливо важливо вміти оцінювати ефективність, коли вашою ціллю є отримання переписок у Direct.
Показник «кількість лідів» допомагає зрозуміти, чи досягає ваша реклама бажаної мети — конвертації переписок у Direct у реальних клієнтів.
Місяць назад відкрила для себе ці метрики та враховую їх для аналізу та оптимізації. Раніше я їх не спостерігала у рекламному кабінеті.
Тому розповідаю і показую вам.
Як знайти метрику «кількість лідів» у рекламному кабінеті Meta Ads
- Перейдіть до свого рекламного кабінету Meta Ads.
- У розділі аналітики кампаній знайдіть показник «Покупки в Meta» та «Ціна за покупку». За замовчуванням цей показник може бути прихований, тому якщо його немає в основному переліку, натисніть на «Налаштувати стовпці»
- У пошуку уведіть «Покупка» та виберіть метрики «Усього» та «Ціна за покупку». Для зручності користування не забутьте внизу зберегти це налаштування та дати йому назву.
- «Покупки в Meta» це є той показник, який нам потрібно
Так це виглядає у моєму рекламному кабінеті:
Як позначати ліди у Direct
Якщо ваша кампанія на переписки у Direct, важливо чітко фіксувати завершені угоди, щоб мати актуальну інформацію про ліди. Це допоможе уникнути плутанини між просто переписками та переписками, які дійсно призвели до покупки.
- Відкрийте чат у Direct з користувачем, який став клієнтом.
- Позначте переписку як «Оплачено»: у Direct можна використовувати спеціальні позначки або теги для переписок, які завершилися продажем. Це дозволить вам бачити реальні ліди та, в результаті, оцінювати, скільки продажів прийшло з конкретної кампанії.
Як це виглядає у Instagram:
Регулярно оновлюючи ці дані, ви зможете розрахувати реальну вартість ліда та проаналізувати, яка аудиторія чи креатив були найбільш ефективними.
Висновок
Знання того, як відстежувати нову метрику «кількість лідів» у Meta Ads, дозволить вам точніше оцінювати результативність рекламних кампаній, особливо коли ціллю є переписки у Direct. Використовуйте позначки в Direct для фіксації продажів, щоб ефективніше управляти бюджетом
Всім лідів з Direct і не тільки!
А ви вже користуєтеся цими метриками для аналізу ефективності рекламних кампаній? Діліться у коментарях
Автор: https://t.me/ivaniuta_yuliia
А тут інколи пишу: https://t.me/blogsmmvn
Рекомендовані статті
Тобто, щоб відображалися результати у метриці «покупки» потрібно всього лиш поставити ярлик в Діректі? Тільки ярлик «сплачено» потрібно ставити чи інший також можна?
В мене спрацювало саме так, коли стали позначати чати, де користувач робив покупку, то менеджер позначав сплачено. Коли ставили інше, то ліди не відображалися в кабінеті. Але тема ще не до кінця досліджена. Якщо буде додаткова інформація буду доповнювати статтю
Все геніальне просто, я б не додумалась навіть позначати чати
В мене менеджер позначав ліди так більше року для зручності. А виявилося, що так можна відслідкувати ліди з діректу
Ого, це дуже крута річ, корисно
Дякую, Алла