Анж cover image
Анж
Анж
@anzhelachuma
7 історій
12 читачів
12 читає
Люблю BAN.media та кохаю трошки
Закріплено

Аналіз конкурентів | Як провести аналіз конкурентів?

У цій статті розповідаю про те, що таке аналіз конкурентів, з яких етапів складається процес аналізу конкурентів і як його проводити. У своїх проєктах я більшою мірою зосереджуюсь на аналізі сайтів конкурентів, але завжди стараюсь дивитись на загальну картину, адже в ...

Нема грошей на дослідження. Що робити?

Найпоширеніша причина, чому бізнеси не погоджуються на дослідження – відсутність бюджету на це. Подивімося, що можна зробити, якщо ваш клієнт не може собі дозволити дослідження.

User Persona | Для чого потрібні портрети користувачів і як їх створити

Стільки суперечок, як про портрети користувачів, у сфері досліджень я не чула ніколи. Моя позиція в цьому питанні чітка: ті, хто вважає User Personas непотрібними, просто не вміють їх правильно робити.  Давайте коротко розберемось, що це і для чого, а далі розповім, як їх роблю я. 

8 фактів про дослідника або знайомство зі мною

Після цієї статті ми з вами станемо трішки ближчими🥰 Я – дослідник, а отже це 8 фактів і про мене, погнали!

Список питань для інтервʼю

«Які питання задавати цільовій аудиторії?» — питання, яке я отримую найчастіше за час роботи дослідником. Ну що, пішли розбиратися) Ловіть покрокову інструкцію, як скласти ефективний список запитань для глибинних інтервʼю. 

Комплексне UX-дослідження для інформаційної системи

Розкажу вам сьогодні про перший проєкт, на якому я виконувала роль не просто дослідника, який робить все своїми ручками, а керівника дослідження (або менеджера, називайте як хочете).

Для чого потрібні маркетингові дослідження?

Вітаю, мене звати Анжела, і я тут, щоб розповісти вам про важливість та необхідність маркетингових досліджень у сфері діджитал. Тож, незалежно від того, чи ви таргетолог, чи дизайнер, ця інформація точно стане вам у пригоді.