Анж cover image
Анж

Анж

@anzhelachuma
10 історій
15 читачів
13 читає
Закріплено

Історія одного дизайну | Landing page design case

Ви спитаєте: «Що ти любиш більше, ніж дослідження?», а я скажу вам: «Використовувати їх результати на практиці». Тому сьогодні розповім вам, як я сама створювала дизайн для лендингу, які рішення приймала і що за ними стояло. 

Коли НЕ ВАРТО проводити дослідження

Давно не було статті про дослідження у вашій стрічці, а так не можна! Сьогодні поговоримо про те, в яких випадках краще не проводити дослідження.

Нема грошей на дослідження. Що робити?

Найпоширеніша причина, чому бізнеси не погоджуються на дослідження – відсутність бюджету на це. Подивімося, що можна зробити, якщо ваш клієнт не може собі дозволити дослідження.

User Persona | Для чого потрібні портрети користувачів і як їх створити

Стільки суперечок, як про портрети користувачів, у сфері досліджень я не чула ніколи. Моя позиція в цьому питанні чітка: ті, хто вважає User Personas непотрібними, просто не вміють їх правильно робити.  Давайте коротко розберемось, що це і для чого, а далі розповім, як їх роблю я. 

8 фактів про дослідника або знайомство зі мною

Після цієї статті ми з вами станемо трішки ближчими🥰 Я – дослідник, а отже це 8 фактів і про мене, погнали!

Аналіз конкурентів | Як провести аналіз конкурентів?

У цій статті розповідаю про те, що таке аналіз конкурентів, з яких етапів складається процес аналізу конкурентів і як його проводити. У своїх проєктах я більшою мірою зосереджуюсь на аналізі сайтів конкурентів, але завжди стараюсь дивитись на загальну картину, адже в ...

Список питань для інтервʼю

«Які питання задавати цільовій аудиторії?» — питання, яке я отримую найчастіше за час роботи дослідником. Ну що, пішли розбиратися) Ловіть покрокову інструкцію, як скласти ефективний список запитань для глибинних інтервʼю. 

Комплексне UX-дослідження для інформаційної системи

Розкажу вам сьогодні про перший проєкт, на якому я виконувала роль не просто дослідника, який робить все своїми ручками, а керівника дослідження (або менеджера, називайте як хочете).

Для чого потрібні маркетингові дослідження?

Вітаю, мене звати Анжела, і я тут, щоб розповісти вам про важливість та необхідність маркетингових досліджень у сфері діджитал. Тож, незалежно від того, чи ви таргетолог, чи дизайнер, ця інформація точно стане вам у пригоді.